Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Okolice

Pożar budynku gospodarczego w Tarczynie

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar w Tarczynie

We wtorek wieczorem w Tarczynie, w powiecie piaseczyńskim doszło do pożaru budynku gospodarczego, przylegającego do domu rodzinnego. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Do pożaru doszło około godziny 20 przy ulicy Żytniej. - Budynek gospodarczy przylegał do budynku mieszkalnego. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Ogień został szybko opanowany, ale strażacy sprawdzali jeszcze dokładnie poddasze obiektu, gdzie składowanych było dużo różnych materiałów, między innymi siano. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - przekazał nam Łukasz Darmofalski z piaseczyńskiej straży pożarnej.

Jak dodał, działania strażaków trwały łącznie około półtorej godziny. Ostatni zastęp odjechał przed godziną 22.

Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl podał, że budynek, w którym pojawił się ogień przylegał do domu jednorodzinnego. Na miejscu byli też zespół ratownictwa medycznego i policja.

Informowaliśmy także o pożarze domu w Wawrze:

Pożar domu jednorodzinnego w Wawrze
Pożar domu jednorodzinnego w WawrzeMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości