TVN Warszawa | Okolice

Rybacy zauważyli w rzece zwłoki kobiety. Miała przy sobie kartkę z numerem PESEL

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke
Źródło:
PAP
TVN24Ciało 55-latki znaleziono w starorzeczu rzeki Bug pod Wyszkowem (zdj. ilustracyjne)

W starorzeczu rzeki Bug w okolicach Wyszkowa na Mazowszu rybacy natrafili na ciało kobiety. Śledczy badają okoliczności śmierci 55-latki.

Około godziny 19 w sobotę w okolicy Gulczewa strażacy wyłowili z rzeki ciało kobiety. Unoszące się na wodzie zwłoki zauważyli rybacy, którzy powiadomili o tym służby ratunkowe. Jak podała policja, znaleziona w starorzeczu Bugu kobieta miała przy sobie kartkę ze numerem PESEL, który udało się odczytać. - Dzięki temu łatwo można było ustalić jej tożsamość. Jak się okazało, była to 55-letnia mieszkanka gminy Somianka. Nikt wcześniej nie zgłosił jej zaginięcia - przekazał komisarz Damian Wroczyński, rzecznik policji w Wyszkowie.

Ciało zostało zabezpieczone w prosektorium w celu wykonania sekcji zwłok, która wskaże przyczynę śmierci.

Zwłoki 46-latki nad Bugiem

Także w sobotę po trwających kilkanaście godzin poszukiwaniach nad Bugiem w okolicach Wyszkowa znaleziono zwłoki 46-latki. Kobieta dzień wcześniej wieczorem przyjechała ze swoim znajomym nad Bug. W pewnym momencie zaparkowane tuż nad brzegiem rzeki auto, w którym przebywała para, stoczyło się do wody. Mężczyźnie udało się uratować, ciało wyszkowianki znaleziono kilkadziesiąt metrów dalej.

Auto stoczyło się do Bugu w Wyszkowie (materiał z 16.05.2022)
Auto stoczyło się do Bugu w WyszkowieKPP Wyszków

Autor:katke

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości