Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

Najnowsze

Zmiażdżone auto po zderzeniu z betoniarką. Dwie osoby zostały ranne

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie auta i betoniarki na Odlewniczej

Betoniarka zderzyła się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Odlewniczej z Marywilską. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by wydostać kierowcę auta. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku około godziny 19.30. - Doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volskwagen z betonomieszarką marki Mercedes. Kierowcy są trzeźwi. Pasażerka oraz kierowca auta osobowego zostali zabrani do szpitala - informuje Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu wypadku, oprócz policji i pogotowia ratunkowego, pracują dwa zastępy straży pożarnej. Jak przekazał nam Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, strażacy musieli pociąć karoserię volkswagena, by wydostać kierowcę. - Osoba zakleszczona była przytomna, gdy została przekazana pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego - dodaje.

- Betoniarka uderzyła w bok auta osobowego od strony kierowcy - opisuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Przednia część pojazdu jest po zderzeniu i akcji ratowniczej doszczętnie zniszczona. - Na miejsce skierowano grupę ratownictwa technicznego. Oba pojazdy są bardzo mocno uszkodzone - dodaje.

OGLĄDA TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości