Najnowsze

Ciężarówka wywróciła się na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Kierowca próbował uciec, był nietrzeźwy

Najnowsze

Autor:
katke/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek z udziałem ciężarówki na rondzie Zesłańców Syberyjskich
Wypadek z udziałem ciężarówki na rondzie Zesłańców Syberyjskich TVN24
wideo 2/4
TVN24Wypadek z udziałem ciężarówki na rondzie Zesłańców Syberyjskich

Do zdarzenia doszło pod wiaduktem Alej Jerozolimskich. Jak informuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, ciężarówka przewożąca okna przewróciła się na bok. Kierowca próbował uciec, był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 11. - Ciężarówka leży na boku pod wiaduktem Alej Jerozolimskich i blokuje przejazd na rondzie Zesłańców Syberyjskich, na odcinku od Prymasa Tysiąclecia w kierunku ulicy Bitwy Warszawskiej - podał Węgrzynowicz.

Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała nam po godzinie 11, że na miejscu trwają jeszcze czynności. - Kierowca tej ciężarówki podjął próbę ucieczki. Został jednak zatrzymany w pieszym pościgu - powiedziała nam policjantka. Po chwili dodała: - Po zbadaniu okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Artur Węgrzynowicz na antenie TVN24 przekazał, że na miejscu są strażacy, a także policjanci, którzy kierują ruchem. - Wyłączone z ruchu są dwa pasy. Oznacza to duże utrudnienia - powiedział. Podkreślił też, że rondo Zesłańców Syberyjskich to newralgiczne miejsce dla kierowców.

- Strażacy przygotowują się już do ustawienia tego samochodu na koła, natomiast te utrudnienia jeszcze na tę chwilę trwają i należy się przygotować, że prędko się nie zakończą - ocenił po 11.

Po godzinie 12 Węgrzynowicz przekazał, że nie ma już utrudnień w ruchu.

Autor:katke/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości