Prace na torach. Sierpień z objazdami na Woli i Bemowie

Remont torowiska
Remont torowiska
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plRemont torowiska

Zawieszone i skrócone trasy linii tramwajowych i autobusowych. Mieszkańcy Jelonek odczuwają skutki modernizacji torowisk na Wolskiej, Powstańców Śląskich i Górczewskiej. Prace w tych miejscach mają zakończyć się w drugiej połowie sierpnia.

Od soboty tramwaje nie kursują w ciągu ulic Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska.

Tramwajarze na skrzyżowaniu Wolskiej i Elekcyjnej usuwają usterki w torowisku.

Z kolei poważniejsze prace są prowadzone na ul. Powstańców Śląskich między Człuchowską a Górczewską oraz na Górczewskiej na odcinku od Powstańców Śląskich do pętli Górczewska. W tych obu miejscach torowiska ma być wymienione na nowe.

Linie zastępcze

Prace modernizacyjne mocno utrudniają życie pasażerom komunikacji miejskiej. Zawieszono są linie tramwajowe 8 i 10. Natomiast linie 26 i 27 zostały skierowane na objazdy. Obie dojeżdżają ulicy Skierniewickiej (okolice zajezdni wola).

Swoje trasy zmieniły również linie autobusowe: 105, 154, 159, 184 oraz N01. Pasażerowie mogą korzystać z linii zastępczych: tramwajowej 78 oraz autobusowej Z6.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY.

Utrudnienia dla kierowców

Modernizację torowisk odczuwają również kierowcy. Nie przejadą ulicą Wolską w stronę Bemowa.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OBJAZDÓW.

Na Bemowie natomiast utrudnienia pojawiają się na skrzyżowaniach ul. Powstańców Śląskich z ulicami: Człuchowską i Czumy. Całkowicie zamknięty jest przejazd przez skrzyżowanie z ul. Powstańców Śląskich w ciągu ulic Czumy i Konarskiego.

Z kolei na Góczewskiej wyłączone z ruchu są: pas do skrętu w lewo z ul. Górczewskiej w ul. Klemensiewicza oraz przejazd przez torowisko tramwajowe, służący jako wjazd i wyjazd z terenu centrum handlowego.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OBJAZDÓW.

bf//ec

Pozostałe wiadomości