Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Napad na kobietę w salonie z automatami. Zatrzymano 29-latka

TVN Warszawa

kspMężczyzna został zatrzymany przez policję

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój w salonie gier na Wołoskiej. Mężczyzna miał dusić pracownicę i ukraść jej pieniądze. Teraz może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Do napadu doszło 26 czerwca. Mężczyzna, który przez dłuższy czas grał na automatach, napadł nagle pracowniczkę salonu, gdy ta sprzątała lokal. Zaczął ją dusić od tyłu i rozkazał, by dała mu pieniądze. Gdy wydała mu gotówkę, uciekł.

Wpadł na Mokotowie

Na nieszczęście napastnika jego zachowanie zostało zarejestrowane kamerami monitoringu. To pomogło policji w ustaleniu, że napastnikiem jest prawdopodobnie znany mundurowym 29-letni Robert K.

Podejrzany został złapany dwa tygodnie później. 29-latek pojawił się na skrzyżowaniu Odyńca i Niepodległości, gdzie policjanci przygotowali na niego zasadzkę. Został zabrany na komendę.

Zarzut rozboju

Mokotowska prokuratura zdążyła postawić już mężczyźnie zarzut udziału w rozboju. Grozi mu za to do 12 lat więzienia. Podejrzany został objęty dozorem. Co tydzień musi się zgłaszać na komendzie.

ep/b