Na hulajnodze prosto pod tramwaj. Wypadek na placu Wilsona

Autor:
mg/PKoz
Źródło:
tvnwarszwa.pl
Osoba na hulajnodze elektrycznej wjechała pod tramwaj
Osoba na hulajnodze elektrycznej wjechała pod tramwaj
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plOsoba na hulajnodze elektrycznej wjechała pod tramwaj

Mężczyzna, poruszający się na hulajnodze elektrycznej wjechał pod tramwaj linii 6. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przy placu Wilsona.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.30 na ulicy Słowackiego przy przystanku plac Wilsona 12.

O zdarzenie zapytaliśmy Tramwaje Warszawskie. - Doszło do wjechania hulajnogi elektrycznej pod tramwaj linii 6. Na miejscu pracują służby ratunkowe, pogotowie dźwigowe, pogotowie torowe - przekazał Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich.

- Jest to osoba w wieku około 30 lat. Jechała wzdłuż torowiska tramwajowego, wykonała nagły manewr i wjechała pod tramwaj. W stanie ciężkim trafiła do szpitala - uzupełnił Dutkiewicz.

- W zdarzeniu brał udział tramwaj linii 6 oraz mężczyzna poruszający się na hulajnodze. W wyniku zderzenia mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że motorniczy był trzeźwy. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane - poinformowała Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska ze stołecznej policji.

Utrudnienia

"Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu linii 6. Linia 6 skierowana na trasę objazdową w kierunku Metro Młociny ulicami: ...Słomińskiego – al. Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego…" - podał w komunikacie Warszawski Transport Publiczny.

Przeczytaj także: "Korzystanie z infrastruktury rowerowej pozostawia wiele do życzenia". 12 rowerzystów ukaranych mandatami

Policjanci obserwowali zachowania rowerzystów
Policjanci obserwowali zachowania rowerzystów KPP Piaseczno

Autor:mg/PKoz

Źródło: tvnwarszwa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości