Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Dyrektorka przedszkola nie ma koronawirusa. "Wynik negatywny, doszło do pomyłki"

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  ran/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  TVN24Jak zadbać o bezpieczne wakacje? Dr Grzesiowski o czterech zasadach

  U dyrektorki przedszkola w Wesołej wykryto COVID-19 - taką informację otrzymaliśmy na Kontakt 24. Ratusz potwierdził tę wiadomość, ale później się z tego wycofał. - W laboratorium doszło do pomyłki, wynik jest negatywny - przekazała nam wieczorem rzeczniczka urzędu miasta.

  Sprawa dotyczyła placówki numer 434 przy ulicy Praskiego Pułku. Z informacji naszego czytelnika wynikało, że w przedszkolu wykryto koronawirusa.

  Wynik jednak negatywny

  Spytaliśmy o to ratusz, który sprawuje opiekę nad miejską edukacją. - COVID-19 jest wykryty u dyrektor przedszkola. Zgodnie z procedurą została powiadomiona inspekcja sanitarna - powiedziała nam rano Karolina Gałecka, rzeczniczka urzędu miasta. Potwierdziła, że rodzice zostali poinformowani o sytuacji. Co z przedszkolem? - Dalsze decyzje co do ewentualnego zamknięcia czy kwarantanny podejmuje sanepid – zastrzegła Gałecka.

  Ale wieczorem zdementowała te doniesienia. - Informacja o potwierdzonym przypadku COVID-19 u dyrekcji przedszkola w Wesołej okazała się nieprawdziwa. Późnym popołudniem inspekcja sanitarna przekazała informację, że przeprowadzonego testu jest negatywny - poinformowała nas Karolina Gałecka. Jak doszło do przekłamania? - Z informacji, które uzyskałam wynika, że w laboratorium doszło do pomyłki - wyjaśniła.

  Zakażenia w przedszkolach

  Do tej pory informowaliśmy na tvnwarszawa.pl o przedszkolach: we Włochach, w Wesołej i Wilanowie, gdzie zdiagnozowano koronawirusa wśród dzieci lub pracowników.

  embed: 

  Autor:ran/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

  Tagi:
  Raporty: