TVN Meteo Active

TVN Meteo Active

50 przeszkód Runmageddonu w Poznaniu

Trwa kolejna edycja ekstremalnego biegu dla prawdziwych twardzieli. Runmageddon to ekstremalny wyścig, podczas którego uczestnicy oprócz pokonywania kolejnych kilometrów, muszą także zmierzyć się z licznymi przeszkodami.

Zmobilizuj hormony do walki o idealne ciało

Jak sprawić, żeby hormony grały w jednej drużynie? Trenując, śpiąc i jedząc. Aby osiągnąć sukces należy po prostu robić to właściwie, ponieważ wówczas bez trudu osiągniemy zamierzone cele, czyli ciało pozbawione nadmiaru tłuszczu.

W Wings for Life Polacy biegli jak na skrzydłach

Tegoroczna odsłona Wings for Life należała do Polaków. W klasyfikacji światowej Bartosz Olszewski zajął drugie miejsce, w Australii i Holandii na podium stanęły Polki. Triumfatorzy polskiej edycji Wings for Life World Run - Agnieszka Janasiak i Tomasz Walerowicz - byli swym sukcesem nieco zaskoczeni. Wystartowali w tym wyjątkowym charytatywnym biegu bardziej po to, by przebiec założony przez siebie dystans niż walczyć o zwycięstwo.

"Biegać można codziennie". Byle rozsądnie i właściwie

Julita Kotecka, trenerka personalna i od 13 lat miłośniczka biegania, była gościem specjalnego wydania serwisu TVN 24 poświęconego nietypowemu, globalnemu biegowi Wings for Life World Run. Wyjaśniała, jak trenować i biegać bezpiecznie oraz o sposobach, jak osiągnąć swój cel - schudnąć albo przebiec maraton.

Schudła 34 kg. Zobaczcie, jak teraz wygląda

Agnieszka dokonała imponującej metamorfozy. Łatwo nie było i po drodze popełniła mnóstwo błędów. Wyciągnęła jednak wnioski i odniosła wymarzony sukces. Zobaczcie, jak udało jej się schudnąć 34 kg.

Miss Polski na Wózku 2015: w biegu Wings for Life każdy jest zwycięzcą

- Każdy w tym biegu jest zwycięzcą - mówi o biegu Wings for Life World Run Katarzyna Kozioł, Miss Polski na Wózku 2015. Wygrywają biegacze, bo pokonują swoje słabości i biją rekordy. Wygrywają osoby z przerwanym rdzeniem kręgowym, bo dochód z imprezy przeznaczony jest na badania mające z powrotem postawić ich na nogi. W niedzielę odbędzie się trzecia edycja tego biegu, którą będziemy transmitować na żywo w TVN24.

Zamień bufetowe jedzenie na domową kuchnię i oszczędzaj 80 zł tygodniowo

Dużo pracujesz, nie dbasz o dietę i wydajesz pieniądze na przypadkowe przekąski? Nie martw się, nie jesteś jedyny. Wielu z nas boryka się z tymi problemami na co dzień. Alżbeta Lenska, prowadząca program "Twój portfel, nasza dieta" na antenie TVN Meteo Active, ma na to doskonałe rozwiązanie: domowa, szybka i tania kuchnia. Wypróbujcie jej pomysły.

Pobiegnij, smacznie zjedz i pomóż zwierzętom

Sezon biegowy w pełni. Czemu by zatem nie pobiec nad Wisłą w miłym, ekopozytywnym towarzystwie i to w słusznym celu? 8 maja jest na to szansa podczas 4. Biegu Wegańskiego. Na pewno nie będzie nudno.