TVN Meteo Active

TVN Meteo Active

Matka, żona, triathlonistka. Kobieta nie do pokonania

TriMama to Natalia Wodyńska-Stosik, prowadząca bloga trimama.pl. Jej przygoda ze sportem zaczęła się gdy była w ciąży i miała 20 kg nadwagi, a mąż zaproponował, by w kolejnym triathlonie, do którego się przygotowywał, wystartowała razem z nim.

W góry na 36 godzin? Da się nawet z Suwałk i Szczecina!

Z zazdrością patrzysz na innych, jak wyjeżdżają na urlopy, a sam nie możesz pozwolić sobie nawet na dzień wolnego? Zobacz, jak zorganizować błyskawiczny, weekendowy wypad w góry, dzięki któremu naładujesz akumulatory i przez chwilę poczujesz się jak na wakacjach.

Tak się ruszają mistrzynie Polski w tańcu na rurze

Pole dance to bardziej akrobatyka, aniżeli sport czy taniec. Wymaga ogromnej siły w rękach, które nierzadko utrzymać muszą całe ciało. Taką siłą dysponują zwyciężczynie pole dance w kategorii duety, Kasia Bigos i Karolina Sobieraj.

Pogromcy cellulitu. 10 rzeczy, które kupisz w swoim sklepie

Cellulit to zmora ośmiu na dziesięć kobiet. Przeszkadza szczególnie latem, kiedy chcemy pokazać więcej ciała. Poniżej prezentujemy dziesięć produktów, które pomagają w walce ze skórką pomarańczową. Wszystkie znajdziesz w sklepie za rogiem.

Jak nie dać się lenistwu

Lenistwo to stan ducha, umysłu czy ciała? Kiedy nam służy, a kiedy przeszkadza? Jak z nim walczyć i czy warto? O tym wszystkim opowiada gość "Studia Active" psycholog sportu, Tomasz Kurach.

Marcin Gortat zaprasza na Gortat Campy

Marcin Gortat co roku organizuje letnie obozy sportowe dla dzieci młodzieży, które mają zachęcać do aktywnego stylu życia. Tegoroczna ósma edycja to, jak przekonuje mistrz NBA, moc atrakcji gwiazd (nie tylko NBA) i prezntów.

Jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy?

O wypadek podczas urlopu nie trudno, zwłaszcza na drodze i zwłaszcza w upale. Warto wiedzieć, jak udzielić pierwszej pomocy. W "Studiu Active" eksperci z Polskiego Czerwonego Krzyża wyjaśniają krok po kroku, jak pomóc poszkodowanemu.