TVN Meteo Active

TVN Meteo Active

Jak dobrać strój kąpielowy do figury?

Urlop tuż-tuż, a Ty nie masz pojęcia, jak dobrać strój kąpielowy do figury? Nie wiesz, co jest modne? TVN Meteo Active o porady poprosiło Barbarę Łubko, szefową działu Moda magazynu "Viva!".

1200 kalorii na jednym treningu. Tańcz... literki

Joanna Salwa w "Strefie treningu" "Studia Active" proponuje sposób na spalenie nawet ponad tysiąca kalorii w czasie jednego treningu. Jak to zrobić? Wystarczy tańczyć stopami literki, cyfry i symbole czyli dać się porwać energetycznej magii bokwy. Zobacz, jak to robić.

Oto najskuteczniejsza metoda spalania tłuszczu: interwały

Jacek Bilczyński - trener, dietetyk i autor książek o zdrowym trybie życia - w najnowszym odcinku "Przygotuj się do wakacji" zachęca do treningu interwałowego. To najskuteczniejszy sposób, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów, aktywując jednocześnie proces spalania tkanki tłuszczowej i przyspieszając metabolizm.

Czego używać do słodzenia?

Monika Stromkie-Złomaniec, specjalista ds. żywienia i dietetyk związana z poradnią Dietosfera, wyjaśniała, czym naprawdę warto zastąpić biały cukier w swojej codziennej diecie.

Latające psy, czyli zawody Dog Chow Disc Cup

Miłością do sportu pałać może nie tylko człowiek. Pies także. Udowodniły to czworonogi startujące wraz ze swoimi opiekunami na poznańskiej Cytadeli, gdzie odbyły się zawody Dog Chow Disc Cup, polegające na łapaniu frisbee. Jedną z konkurencji były również skoki w dal do basenu.

Pomysł na domowe i zdrowe śniadanie

Michał Toczyłowski z FOOD LAB STUDIO i "Grow with culinary" ma kolejną pyszną propozycję na śniadanie. Tym razem to domowej roboty granola ze świeżymi owocami sezonowymi i jogurtem bałkańskim.

Zwiedzanie w biegu. Zobacz na czym to polega

Jeśli należysz do tych osób, które do walizki zawsze pakują buty do biegania, pomyśl o biegowym zwiedzaniu. W wielu popularnych europejskich miastach masz szansę na jogging razem z przewodnikiem. W ten sposób łączysz codzienny trening ze zwiedzaniem.

Jak nie przytyć w wakacje?

Wyjeżdżając na wakacje, często robimy sobie przerwę od diety i ćwiczeń. Czy to dobrze? I tak, i nie. Podpowiadamy, kiedy lepiej odpuścić, a kiedy pamiętać o dietetycznych zaleceniach i treningu.

Weganka mistrzynią boksu tajskiego

Marta Gusztab, mistrzyni Polski, Europy i świata w boksie tajskim była gościem niedzielnego "Wstajesz i weekend" w TVN24. Opowiada o zaletach trenowania sportów walki i o tym, jak łączy sport wyczynowy z dietą wegańską.

Ćwiczenia w sam raz dla rodziny

Właśnie zaczęły się wakacje, podczas których mamy więcej czasu dla rodziny. Czemu nie wykorzystać go na wspólny trening? Jak może on wyglądać, pokazuje "Fit family".

Susz Triathlon 2015 za nami

Za nami Susz Triathlon 2015 na dystansie pół Ironmana. Zwycięzca Marek Jaskółka złamał magiczne cztery godziny. Dobiegł z czasem 3:59:33. Wśród pań najszybsza była Maria Cześnik z czasem 04:32:59. Wydarzenie relacjonowaliśmy dla was na żywo na antenie TVN Meteo Active.

Susz Triathlon 2015. Marek Jaskółka zwycięzcą

Punktualnie o dziewiątej wystartowali zawodnicy jednych z najbardziej prestiżowych zawodów triathlonowych w Polsce - Euco Susz Triathlon 2015. Zobacz zmagania pływackie, rowerowe i biegowe najlepszych zawodników w Polsce na żywo w TVN Meteo Active.

Start w triathlonie? Strategia na pływanie

Każdy etap Susz Triathlon 2015 należy pokonać z głową, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik na mecie. Jaką taktykę obrać? Opowiada o tym w relacji na żywo Marcin Słoma, trener Grupa Elemental Team.