Świat

Świat

Ubiegła noc była w Wielkiej Brytanii najzimniejszą w ciągu całej zimy. Temperatura w Szkocji spadła do -13 stopni Celsjusza. Na przeważającym obszarze Wysp Brytyjskich obowiązują ostrzeżenia przed opadami śniegu i oblodzeniami. W Hiszpanii wieje silny wiatr.

Kiedy mieszkańcy stolicy Rosji zmagali się z najgwałtowniejszą od wielu lat śnieżycą, ta aura nie przeszkodziła jednak zabawom w zoo. Mieszkańcy ogrodu zoologicznego nie mieli nic przeciwko niesprzyjającym warunkom pogodowym. Przeciwnie - zwierzęta oszalały z radości i bawiły się jak dzieci.

Jego produkcja jest niezwykle tania i wydajna. Olej palmowy. Znajdziemy go w składzie wielu produktów żywnościowych, kosmetykach i nie tylko. Do walki z biopaliwami na bazie oleju palmowego stanęła Norwegia. Materiał magazynu "Polska i Świat"

Burza, którą francuska służba pogodowa nazwała Gabrielem, dotarła do Europy Zachodniej, przynosząc opady śniegu i porywisty wiatr. W Szkocji i Anglii zamknięto niektóre drogi i szkoły. W większości Wielkiej Brytanii obowiązują żółte alerty przed opadami śniegu i oblodzeniami. Podobnie jest we Francji, gdzie wydano również pomarańczowe ostrzeżenia.