Na pasach potrącił kobietę i odjechał. Policja udostępnia nagranie i szuka świadków

Pomorze

KMP OlsztynPotrącił 65-letnią kobietę i uciekł

Kierowca nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Uderzył w 65-letnią kobietę. Nie udzielając jej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Teraz szuka go policja.

Do zdarzenie doszło w sobotę 7 października. W Olsztynie o godzinie 21.53 na skrzyżowaniu ulic Witosa i Kanta kierujący srebrnym vanem potrącił na przejściu 65-letnią kobietę. Nie udzielił jej pomocy i odjechał.

W chwili zdarzenia sygnalizacja świetlna działała w trybie alarmowym. Nadawany był pulsacyjny żółty sygnał. Widząc go, kierowca powinien zachować szczególną ostrożność.

Policja prosi o pomoc

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, szczególnie bezpośredni świadkowie tego zdarzenia, proszone są o jak najszybszy kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 89 522 38 95 / 601 457 510, lub 997/112.

Świadkowie zdarzenia mogą również zgłaszać się osobiście w referacie ds. wykroczeń KMP w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3. Informacje można także przesyłać mailowo:prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: KMP Olsztyn

Źródło zdjęcia głównego: KMP Olsztyn