Bus zderzył się z samochodem osobowym, auta stanęły w płomieniach. Jedna osoba nie żyje

TVN24 | Polska

Autor:
asty/kab
Źródło:
TVN24
Tragiczny wypadek na obwodnicy OpolaTVN24
wideo 2/2
TVN24Tragiczny wypadek na obwodnicy Opola

Bus, którym jechało dziesięcioro dzieci, zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku zginął kierowca osobówki. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Opola. Po zderzeniu pojazdów wybuchł pożar.

Dyżurny opolskiej straży pożarnej o godzinie 21:25 otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czołowym samochodu osobowego z busem. - Jak się potem okazało, to był tak naprawdę mały autobus. Dwanaście osób podróżujących autobusem opuściło pojazd o własnych siłach. Wśród dwunastki osób było dziesięcioro dzieci – przekazał młodszy aspirant Łukasz Nowak ze straży pożarnej.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

Pożar busa po wypadku na obwodnicy OpolaTVN24

- Niestety kierowca pojazdu osobowego w wyniku pożaru, który zaistniał w konsekwencji tego zdarzenia drogowego, poniósł śmierć na miejscu – dodał. Na miejsce wypadku przybyło sześć zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, trzy jednostki ratownictwa medycznego. - Osoby z busa na miejscu zostały przebadane. Nie miały żadnych wielkich obrażeń – przekazał mł. asp. Łukasz Nowak.

Obwodnica Opola w miejscu zdarzenia była zablokowana. Funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny wypadku.

Autor:asty/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24