Polska

Najszybsze przeprosiny w III RP

Polska

Brudziński do Napieralskiego: Czy zdradza pana żona?
TVN24Brudziński do Napieralskiego: Czy zdradza pana żona?

- Czy żona pana Napieralskiego jeszcze go zdradza czy już nie? - pytał w "Magazynie 24 godziny" Joachim Brudziński (PiS). Stało się tak, bo zdenerwowany poseł PiS nie mógł powstrzymać swoich negatywnych emocji wobec siedzącego obok przeciwnika politycznego. Natychmiast jednak zreflektował się i przeprosił.

A wszystko zaczęło się od pytania skierowanego przez prowadzącą Magazyn 24 godziny, Beatę Tadlę do Joachima Brudzińskiego. - Jeżeli dojdzie do referendum w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, jak PiS będzie nawoływać do głosowania: na tak czy na nie? Jednak poseł PiS, unikał odpowiedzi - na powracające do niego jak bumerang - pytanie. Wreszcie dziennikarka straciła już nadzieję i stwierdziła, że widocznie poseł po prostu nie chce odpowiedzieć. Brudziński wyjaśnił, że nie na wszystkie pytania można odpowiedzieć "tak" lub "nie".

Tu do rozmowy włączył się poseł LiD Grzegorz Napieralski. - Brak odpowiedzi na to pytanie oznacza, że jest to chocholi taniec PiS, wokół tego całego przedsięwzięcia (ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego - red.). Tu Joachim Brudziński nie wytrzymał. - Równie dobrze można zadać pytanie: czy żona pana Napieralskiego jeszcze go zdradza czy już nie? Proszę mi odpowiedzieć, tak czy nie? No przecież są pytania, na które tak odpowiedzieć nie można - odparował.

Napieralskigo zamurowało. Po chwili oburzony stwierdził, że to co powiedział Brudziński jest "żenujące i skandaliczne". Natychmiast zażądał przeprosin i... natychmiast je otrzymał od skruszonego posła PiS.

Źródło: tvn24.pl, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości