Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Karambol na Hynka. Jedna osoba ranna, siedem aut rozbitych

TVN Warszawa | Włochy

Autor:
dg/b/kwoj
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plKarambol na Hynka

Do karambolu doszło na wiadukcie nad Żwirki i Wigury. Jedna osoba została poszkodowana. Droga w kierunku Mokotowa była zablokowana.

Do zderzenia siedmiu samochodów doszło na wysokości skrzyżowania ze Żwirki i Wigury, gdzie Hynka przechodzi w Sasanki. Ta druga ulica została całkowicie zablokowana w kierunku Galerii Mokotów. Na miejscu pracowały wszystkie służby: policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.

- Do zderzenia siedmiu pojazdów doszło około godziny 18. Z informacji przekazanych mi przez oficera dyżurnego wynika, że jedna osoba została poszkodowana. W kierunku Mokotowa ulica jest nieprzejezdna - przekazał Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Jak przekazał z kolei reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, korek w kierunku Mokotowa zaczynał się już na wysokości alei Krakowskiej.

Do karambolu doszło na Hynka we WłochachGoogle Maps

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b/kwoj

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl