Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Wypadek z udziałem motocyklisty. "Przeleciał nad autem i upadł na jezdnię"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Popularnej

Na Popularnej we Włochach motocykl zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista został odwieziony do szpitala. Ruch został wstrzymany w obu kierunkach. To drugi wypadek z udziałem jednośladu, który wydarzył w tej okolicy w ciągu kilku godzin.

Do wypadku doszło około godziny 15. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, motocyklista uderzył w bok samochodu osobowego. - Kierujący motocyklem przeleciał nad autem i upadł na jezdnię. Na miejsce przyjechało pogotowie, które zabrało poszkodowanego do szpitala - przekazał Marcinczak.

Najprawdopodobniej do wypadku doszło w momencie, kiedy kierowca lexusa parkował. Wówczas uderzył w niego jadący z naprzeciwka motocykl

Na miejscu były utrudnienia. Ulica Popularna była zablokowana w obu kierunkach.

To już drugie dzisiaj zderzenie samochodu z jednośladem, do którego doszło na Popularnej. W pierwszym zdarzeniu ranny został sześcioletni chłopiec, który podróżował na skuterze ze swoim ojcem.

Ranne zostało 6-letnie dzieckoTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl