Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Zderzenie trzech samochodów na S8. Jedna osoba poszkodowana

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek na S8

Z dużymi utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy poruszający się w poniedziałkowy wieczór trasą S8 w kierunku Poznania. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zderzenia doszło tuż przed zjazdem w Marymoncką. Pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy.

- Na pasie ekspresowym w kierunku Poznania zderzyły się trzy samochody osobowe. Mamy informację o jednej osobie poszkodowanej. Do akcji zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej - przekazał nam tuż przed godziną 21 Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Na trasie S8, na miejscu wypadku, był również reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

- 200 metrów przed Marymoncką najechały na siebie porsche, mercedes i toyota. Jedna osoba jest badana przez zespół ratownictwa medycznego. Trzy pasy w kierunku Poznania zostały wyłączone. Ruch odbywa tylko jednym pasem, co generuje ogromne utrudnienia - relacjonował Zieliński.

Kierowcy utknęli w blisko czterokilometrowym korku, który zaczynał się już przed zjazdem w Modlińską, po drugiej stronie mostu Grota-Roweckiego.

O godzinie 21.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 23.30.

Źródło: tvnwarszawa.pl

dg/b