Zniszczona tablica nad krajową "7". Zniknęły informacje o zjeździe na POW

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Uszkodzona tablica na trasie Salomea - Wolica
Uszkodzona tablica na trasie Salomea - Wolica
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plUszkodzona tablica na trasie Salomea - Wolica

Jedna z tablic drogowych na wylotówce z Warszawy jest uszkodzona w nietypowy sposób. Zniknęła część farby, tak nieszczęśliwie, że znak stał się właściwie nieczytelny. Drogowcy tłumaczą, jak doszło do niecodziennego uszkodzenia.

Tablica znajduje się przy wyjeździe z Warszawy w kierunku Raszyna, na drodze krajowej numer 7. Kierowcy natkną się na nią około 500 metrów przed węzłem Opacz na Południowej Obwodnicy Warszawy. Uwagę zwraca jej nietypowy wygląd - brakuje środkowej części z informacjami o zjazdach na S2. - Z daleka wygląda to tak, jakby tablica została oblana żrącą substancją albo spalona. Równe krawędzie przy uszkodzeniach wskazują jednak na to, że któraś z warstw najprawdopodobniej musiała odkleić się z powodu korozji - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

O uszkodzony znak zapytaliśmy warszawski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Sprawa jest nam znana - poinformowała rzeczniczka GDDKiA Małgorzata Tarnowska. I wyjaśniła, że uszkodzenie nie jest poważne. Od części tablicy odkleiła się po prostu folia z nadrukiem. Wszystkiemu winne mają być warunki atomsferyczne.

Problem został już zgłoszony wykonawcy trasy, który zajmie się nim w ramach gwarancji. - Zgodnie z jego deklaracją usterka zostanie naprawiona najpóźniej do końca przyszłego tygodnia - zapewniła.

Tak wyglądała tablica przed uszkodzeniemGoogle Street View

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości