TVN Warszawa | Ulice

Trasa S8: niewielka stłuczka, ogromne utrudnienia

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na trasie S8
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja na trasie S8

Dwa samochody osobowe zderzyły się w poniedziałek rano na trasie S8. Choć zablokowany został tylko jeden pas ruchu, na jezdni w kierunku Poznania utworzył się ogromny korek.

Do zderzenia doszło w rejonie węzła z Wisłostradą. - Peugeot wjechał w tył audi. Kierowca peugeota jest badany w karetce. Na miejscu jest też jeden patrol policji - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Ostrzegał też kierowców przed utrudnieniami w ruchu. - Zablokowany został prawy pas jezdni tranzytowej. Wokół rozbitych samochodów są porozrzucane plastikowe odłamki - opisywał Zieliński. I dodał, że ruch pozostałym pasem odbywa się normalnie. Mimo to, na jezdni w stronę Poznania powstał duży korek, który ciągnął się aż do granicy Warszawy i Marek.

Jak przekazał nam Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło o godzinie 5.50. - Kierowcy zostali przebadani pod kątem trzeźwości. Są trzeźwi. Nikt nie został poszkodowany - poinformował.

To nie jedyna poranna kolizja na S8. Jak ustalił nasz reporter, na wysokości ulicy Mickiewicza, czyli około półtora kilometra dalej, doszło do kolizji samochodu ciężarowego z oplem. - Oba pojazdy stoją na pasie awaryjnym - mówił Zieliński.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości