Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Zmarł po potrąceniu na Trasie Łazienkowskiej. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPotrącenie pieszego na Trasie Łazienkowskiej

Policjanci próbują ustalić tożsamość mężczyzny, który w lipcu został potrącony na moście Łazienkowskim i zmarł w szpitalu.

Policja opublikowała rysopis mężczyzny: wiek z wyglądu 30–40 lat, wzrost 176–180 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne - brunet, twarz owalna, kilkudniowy zarost na twarzy, nos duży - skrzywiony w prawą stronę, uszy duże - odstające, brwi duże, krzaczaste.

Mężczyzna miał również znaki szczególne: na lewej ręce, na przedramieniu ma tatuaż przedstawiający znaki symboliczne, ale również widoczne ubytki w uzębieniu.

Policjanci proszą, by osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, skontaktowały się z Komendą Rejonową Policji Warszawa VII przy ul. Grenadierów 73/75, tel. 47 723-82-39 (w godz. 8 -16), 47 723-76-55 lub z najbliższą jednostką policji, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl.

Wypadek na Trasie ŁazienkowskiejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

O wypadku, do którego doszło 24 lipca wieczorem pisaliśmy również na tvnwarszawa.pl. Na odcinku Trasy Łazienkowskiej na wysokości Wału Miedzeszyńskiego w kierunku Pragi samochód potrącił mężczyznę. Na miejscu trwała reanimacja. Policja podawała nam wówczas, że poszkodowany zmarł dzień później w szpitalu.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl