Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Mieli napaść na kierowcę i uciekać skradzionym autem. Jazdę zakończyli na słupie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Stołeczna Straż MiejskaStrażnicy miejscy uczestniczyli w pościgu

Strażnicy miejscy włączyli się w pościg za sprawcami rozboju na kierowcy przewozu osób. Jak relacjonują, czwórka mężczyzn uciekała przed służbami kradzionym autem. Jazdę zakończyli na słupie. Jeden z nich został zatrzymany, ale dwójce pasażerów i kierowcy udało się uciec pieszo.

Straż miejska poinformowała o tej sytuacji w czwartek, 30 grudnia. Interwencję podjęli funkcjonariusze patrolujący stołeczne ulice wspólnie z policją. Przez radio dotarła do nich informacja o poszukiwaniach sprawców napadu na kierowcę przewozu osób. Ze zgłoszenia wynikało, że poruszają się oni skradzionym samochodem, który może znajdować się w okolicy placu Zawiszy. "Chwilę później zauważyli poszukiwany pojazd, jadący ulicą Grójecką. Wewnątrz było czterech mężczyzn. Kierowca nie zatrzymał się na widok sygnałów błyskowych radiowozu. Rozpoczął się trwający około dziesięć minut pościg. Uciekający lekceważyli wezwania do zjechania na bok i wielokrotnie naruszali przepisy, zagrażając innym uczestnikom ruchu drogowego" - relacjonuje stołeczna straż miejska w komunikacie.

Drogowy pościg zakończył się na Mokotowie, w rejonie skrzyżowania ulic Niedźwiedziej i Rolnej. Kierujący stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożny słup. "Kierowca i dwóch pasażerów rzuciło się do ucieczki. Czwarty mężczyzna mimo agresywnego zachowania został obezwładniony przez interweniujących funkcjonariuszy" - podają strażnicy. Zaznaczają jednocześnie, że ujęcie uciekinierów jest kwestią czasu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy też o czwartkowym pościgu zakończonym wypadkiem:

Ucieczka zakończyła się wypadkiem
Ucieczka zakończyła się wypadkiem Mik, Kontakt 24

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Stołeczna Straż Miejska

Pozostałe wiadomości