Najechanie na Saskiej Kępie. Rozbity autobus i dwa auta

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w alei Zielenieckiej
Zderzenie w alei Zielenieckiej
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Zderzenie w alei Zielenieckiej

Dwa samochody osobowe i autobus miejski zderzyły się w piątek na Saskiej Kępie. Policja podaje, że nikt nie został poszkodowany. Były utrudnienia na jezdni w kierunku Targowej i Grochowskiej.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.30 w alei Zielenieckiej, na wysokości przystanku autobusowego "Rondo Waszyngtona 04". - Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia kii, audi i autobusu miejskiego. Kierowcy zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Są trzeźwi - informował Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracowali policjanci i nadzór ruchu komunikacji miejskiej. Wezwano też pogotowie ratunkowe, ale jak zaznacza Markiewicz, po sprawdzeniu okazało się, że nikt nie wymagał hospitalizacji. - Z relacji świadków wynika, że audi zajechało drogę kii, wówczas ta uderzyła w jego tył. W konsekwencji tego zderzenia audi wjechało w tył autobusu - relacjonował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Kierowców jadących w stronę Targowej i Grochowskiej czekały utrudnienia. Rozbite auta oraz pojazdy służb zajmowały prawy pas jezdni.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości