Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Śmiertelne potrącenie na Woli

Ulice

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie na Woli

W środę rano doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy na Olbrachta. Pomimo reanimacji zmarła. Przez kilka godzin ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Informację o wypadku policja otrzymała o 6.50. - Wiemy, że na wysokości numeru 12 doszło do potrącenia osoby - poinformował Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.

Kierowca był trzeźwy.

Była reanimowana

- Według relacji świadków kierowca skody potrącił starszą kobietę, gdy ta znajdowała się na pasach. Na miejsce wezwano straż pożarną, która za pomocą swojego sprzętu wydobyła kobietę spod samochodu - mówił tuż po godz. 7 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Niestety, pomimo reanimacji piesza zmarła.

Były utrudnienia w ruchu. Ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Potrącenie na WoliArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autobusy na objazdach

Jak poinformował po godz. 7 Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy linii 129 i 520 kierowane były na trasy objazdowe. Przed godz. 8 utrudnienia dla komunikacji zakończyły się. Pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami.

su/sk