TVN Warszawa | Ulice

Rozbita taksówka na Wilanowie, obywatelskie zatrzymanie na Grochowie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Rozbita taksówka w Wilanowie

Rozbita taksówka w Wilanowie. Policjanci dostali informację, że mógł ją prowadzić pijany, jednak w miejscu zdarzenia go nie zastali. Tymczasem na Pradze Południe kierowca autobusu zajechał drogę podejrzanie zachowującemu się kierowcy audi. Tu potwierdziło się: wsiadł za kierownicę po kieliszku.

W Wilanowie taksówka rozbiła się około godziny 18. Na miejscu był Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl - Do zdarzenia doszło na ulicy Gąsek. Toyota uderzyła w latarnię, następnie w drzewo, po czym znalazła się w rowie - opisywał. Jak dodał, na miejscu pracowały straż pożarna oraz policja. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że rozbitą toyotę mogła prowadzić osoba pod wpływem alkoholu, jednak na miejscu nikogo nie zastaliśmy - przekazał z kolei Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Będziemy wyjaśniać okoliczności zdarzenia - zapewnił.

Obywatelskie zatrzymanie

Tymczasem dwie godziny wcześniej, na Ostrobramskiej doszło do obywatelskiego zatrzymania kierowcy audi przez prowadzącego autobus. - Kierujący autobusem, widząc przed sobą audi, które podejrzanie się zachowywało, nie trzymało się osi jezdni, postanowił zablokować drogę kierującemu - relacjonuje Florczak.

Prowadzący zablokował przejazd. Następnie, według relacji policji, zabrał kluczyki ze stacyjki audi. - Podejrzenia się sprawdziły. Prowadzący audi miał ponad dwa promile w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany - powiedział Florczak.

W piątek informowaliśmy również o utrudnieniach na torach:

Śmiertelny wypadek na torach
Śmiertelny wypadek na torach Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości