TVN Warszawa | Ulice

Ciężarówka rozbiła się na betonowym słupie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ciężarówka rozbiła się na słupie

W Ludwinowie Dębskim koło Legionowa samochód ciężarowy uderzył w betonowy słup latarni. Kierowca wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku choć kabina została kompletnie zniszczona.

O zdarzeniu poinformowała w poniedziałek rano Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. - Samochód ciężarowy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożną latarnię oraz drzewo. Kierowca nie odniósł obrażeń. Samodzielnie opuścił pojazd przed naszym przybyciem - przekazał Łukasz Szulborski, rzecznik prasowy legionowskich strażaków. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej.

Kierowca ciężarówki miał dużo szczęścia. Na zdjęciach opublikowanych przez strażaków w mediach społecznościowych, widać rozerwaną przez betonowy słup kabinę kierowcy. Latarnia wbiła się w sam środek kabiny.

Jak poinformowała Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło kilka minut po godzinie 6. - 43-letni kierowca ciężarowego mercedesa zjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia uszkodzony został między innymi słup. Kierowca był trzeźwy. Zdarzenie została zakwalifikowane jako kolizja. 43-latka ukarano mandatem - przekazała Stopińska.

Informowaliśmy również o tragicznym wypadku z udziałem motocyklisty:

Tragiczny wypadek motocyklisty w Warszawie
Tragiczny wypadek motocyklisty w WarszawieArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KP PSP w Legionowie

Pozostałe wiadomości