Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

Dopiero co zmodernizowane skrzyżowanie al. KEN z ul. Wąwozową ma dla kierowców niemiłą niespodziankę. Według znaków poziomych z prawego pasa możemy jechać w kierunku centrum na wprost, ale, jeżeli tak zrobimy, to droga kończy się na... chodniku. Dzielnica zapewnia, że problem na pewno będzie rozwiązany.

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Domaniewskiej.

Groźny wypadek na drodze z Piaseczna do Warszawy. Kobieta jadąca lanosem wpadła na metalowy słup. W ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Wstrzymany ruch, lodowisko na jezdni, a do tego podtopiony szpital, szkoła i przedszkole - to bilans awarii wodociągowej na Powiślu. We wtorek rano nie było już większych utrudnień.

Statystyki mówią same za siebie - rok się dopiero rozpoczął, a w Warszawie już doszło do 106 wypadków. - Można zakładać, że przyczyną jest prędkość - twierdzi Maria Dąbrowska-Loranc z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS.

Na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Wilczej doszło do kolizji tramwaju z samochodem. Stanęły składy w kierunku centrum.

Samochód rozbił się na latarni w al. Stanów Zjednoczonych. Przyczyną była prawdopodobnie nadmierna prędkość. To niejedyne groźne zdarzenie, do jakiego doszło w porannym szczycie.

Zasypane drogi, śliska nawierzchnia i utrudniona widoczność. Przez całą noc Warszawa mierzyła się z opadami śniegu. Jeden z naszych internautów nagrał krótki filmik pokazujący sytuację na legionowskich drogach.

Skrzyżowanie ulic Grójeckiej i Korotyńskiego wielu kierowców przyprawiało o ciarki na plecach. Dochodziło tam do drobnych stłuczek, ale też poważnych wypadków. Organizacja ruchu na skrzyżowaniu powodowała już od dawna spore wątpliwości. Dzięki walce policji, SISKOM-u i mieszkańców, na niebezpiecznym skrzyżowaniu zostanie zmieniona organizacja ruchu.

Niespokojne przedpołudnie na ulicach. Po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna.

Po godzinie 10.00 na skrzyżowaniu Wawelskiej i Krzyckiego doszło do zderzenia seata z autobusem. – Prawdopodobnie kierowca samochodu osobowego wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle – relacjonuje reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński.