Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Tramwaj kontra mondeo

Ulice

Jeti J/Kontakt24Kolizja na Mokotowie

Do kolizji forda z tramwajem doszło po południu na Mokotowie. O zdarzeniu poinformował i przesłał zdjęcie na Kontakt24 internauta Jeti J.

Do zderzenia tramwaju linii 71 z osobowym fordem mondeo doszło ok. godz. 14.10 na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i ul. Batorego. To miejsce, w którym często dochodzi do tego typu groźnych zdarzeń. Jak poinformowała stołeczna policja, tym razem nie było osób poszkodowanych.

Autobus w rowie w Rembertowie

O innej kolizji powiadomił nas Ostoy. - Autobus wpadł w poślizg, czołowo zderzył się z peugotem 307 i wpadł do rowu w Rembertowie – napisał na Kontakt24.

- Do kolizji doszło o godz. 17.40 na ulicy Strażackiej. Autobus rzeczywiście wpadł do rowu. Wyglądało groźnie, ale żadnemu z pasażerów nic złego się nie stało – relacjonuje Mariusz Mrozek z biura prasowego policji.

bako/roody

Źródło zdjęcia głównego: Jeti J/Kontakt24