Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Ulice

Tramwaj kontra mondeo

Ulice

Jeti J/Kontakt24Kolizja na Mokotowie

Do kolizji forda z tramwajem doszło po południu na Mokotowie. O zdarzeniu poinformował i przesłał zdjęcie na Kontakt24 internauta Jeti J.

Do zderzenia tramwaju linii 71 z osobowym fordem mondeo doszło ok. godz. 14.10 na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i ul. Batorego. To miejsce, w którym często dochodzi do tego typu groźnych zdarzeń. Jak poinformowała stołeczna policja, tym razem nie było osób poszkodowanych.

Autobus w rowie w Rembertowie

O innej kolizji powiadomił nas Ostoy. - Autobus wpadł w poślizg, czołowo zderzył się z peugotem 307 i wpadł do rowu w Rembertowie – napisał na Kontakt24.

- Do kolizji doszło o godz. 17.40 na ulicy Strażackiej. Autobus rzeczywiście wpadł do rowu. Wyglądało groźnie, ale żadnemu z pasażerów nic złego się nie stało – relacjonuje Mariusz Mrozek z biura prasowego policji.

bako/roody

Źródło zdjęcia głównego: Jeti J/Kontakt24