Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Przed południem na Wale Miedzeszyńskim zderzyły się dwa samochody. Przez prawie godzinę poważnie utrudniony był przejazd w kierunku centrum miasta.

W sobotę na miejskich ulicach czuć, że zbliżają się święta. Jest pusto. Część mieszkańców wyjechała już do swoich rodzin. Część sobotę spędza na zakupach. Parkingi przy centrach handlowych są przepełnione.

Na skrzyżowaniu Puławskiej i Domaniewskiej daewoo lanos zderzył się z tramwajem. Do szpitala trafiła kobieta kierująca samochodem.

Kolizja na Mokotowie. Na skrzyżowaniu ulic Belwederskiej i Gagarina zderzyły się dwa samochody osobowe. Nikt nie został ranny.

W niedzielę rano na ulice miasta znów wyjechało 40 pługosolarek. Posypują śliskie nawierzchnie chlorkiem sodu.

Pogoda nie sprzyjała w sobotę kierowcom. Marznący deszcz powodował, że na drogach było bardzo ślisko. Przez cały dzień doszło do kilkudziesięciu kolizji i trzech wypadków. Policja apeluje o ostrożną jazdę.