Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Czwartkowy ranek na warszawskich drogach nie należy do najbezpieczniejszych. Do kolejnego zdarzenia doszło przy ul. Łazienkowskiej. W ścianę stadionu Legii wjechał samochód osobowy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

To będzie bardzo ciężki miesiąc dla kierowców dojeżdżających do Warszawy od strony Pruszkowa. Przed południem drogowcy zwęzili Al. Jerozolimskie o jeden pas.

Do kolizji trzech aut doszło w niedzielę na skrzyżowaniu ul. Kopińskiej i Białobrzeskiej. W zdarzeniu wzięły udział nissan, volkswagen i mercedes.

Autobus numer 521 zderzył się z innym pojazdem tej samej linii. Do nietypowego zdarzenia doszło na pętli przy ul. Bysławskiej. – Autobusy nie zmieściły się obok siebie i jeden zahaczył o drugi lusterkiem – relacjonuje rzecznik MZA.

Jedna osoba nie żyje, a jedna odniosła poważne obrażenia w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę nad ranem na ul. Reymonta. - Kierowca był pijany - informuje policja.

W czwartek na ulicy Elektoralnej znowu pojawili się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Na jezdni stanęły biało czerwone słupki, a kostka brukowa została zdjęta.

Na ulicy Wałbrzyskiej kierowca zaparkował samochód tuż przed wysepką i zablokował przejazd. – Ludzie wysiadają z autobusów – poinformował internauta KYO i na warszawa@tvn.pl przesłał zdjęcia.