Ulice

Korki i wypadek: sytuacja na ulicach

Ulice


W godzinach szczytu policja odnotowała kilka stłuczek, a po 9.00 doszło do wypadku. Na niektórych ulicach tworzą się ogromne korki.

W porannym szczycie na ulicach było spokojnie i doszło tylko do kilku kolizji. Po 9.00 na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Ciszewskiego zderzyły się dwa samochody osobowe i autobus.

- Dwie osoby zostały poszkodowane, jedna została opatrzona na miejscu, druga pojechała do szpitala - - poinformował Robert Gołębiowski ze stołecznej straży pożarnej.

Korki utrzymywały się nawet po godzinie 9.00 na Wisłostradzie czy na Andersa w stronę centrum.

Wcześniej było spokojniej:

Kilka stłuczek

- Doszło tylko do pięciu drobnych kolizji - poinformowała o 7.40 Edyta Adamus ze stołecznej policji. - Zderzenia miały miejsce na ul. Modlińskiej, ul. Grzybowskiej, Wybrzeżu Gdyńskim, ul. Modularnej i ul. Opaczewskiej.

W niedzielę o 22.30 Zarząd Oczyszczania Miasta skierował do akcji 40 pługosolarek. Posypywały mosty, wiadukty i ulice spadkowe.

- Ulice są czarne i nie śliskie. Kierowcy zachowują ostrożność, jeżdżą wolniej - podawał po 6.00 rano Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Trzeba uważać na mniejszych, osiedlowych uliczkach. Mogą być śliskie - ostrzegał.

Czytaj więcej o kolizji na Modlińskiej.

Duże utrudnienia pojawiły się na kolei.

Świt na ulicach:

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcicznak / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości