Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

W Ursusie tir zderzył się z samochodem osobowym. Straż pożarna musiała zabezpieczyć wyciek oleju z jednego z aut.

We wtorek rano w podwarszawskich Chylicach, na ulicy Starochylickiej, zderzyło się 5 samochodów. Przejazd został zablokowany. Nie kursował autobus 710. Nadal można się spodziewać utrudnień.

Bez Prostej i Świętokrzyskiej da się żyć, ale dla odczuwających ich brak kierowców mamy dobre wiadomości: zbliża się termin oddania ulic miastu. Nie oznacza to jednak, że od razu będą przejezdne.

Groźny wypadek na ulicy Grochowskiej. Wieczorem mężczyzna wpadł pod tramwaj. Na szczęście nie dostał się pod koła pojazdu.

Uszkodzeniem auta i ulicznej latarni zakończyła się podróż kierowcy mazdy w al. Sikorskiego - donosi Reporter 24, który przesyła także zdjęcia.

Autobus linii 109 śmiertelnie potrącił 31-letnią kobietę na skrzyżowaniu ul. Karolkowej i ul. Kasprzaka. – Została potrącona na pasach – mówił Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Przez około 50 minut nie jeździły tramwaje ulicą Marymoncką w kierunku centrum. Linie 6 i 17 zostały skierowane na objazdy. Informację o problemach dostaliśmy na Kontakt24.

We wtorek temperatura oscylować będzie wokół 0 stopni Celsjusza. W najbliższych dniach będzie nawet 6 stopni na plusie – prognozują synoptycy TVN Meteo. I ostrzegają przed gołoledzią.

Rondo na skrzyżowaniu Wólczyńskiej i Arkuszowej dawno powinno już być oddane. Wciąż jest tam jednak plac budowy. Mieszkańcy denerwują się na długie objazdy. Zapytaliśmy ZDM, dlaczego prace się przedłużają.

Zderzenie dwóch samochodów na Bemowie. Na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Konarskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.