Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

W sobotę wieczorem w miejscowości Błonie pod Warszawą samochód osobowy potrącił śmiertelnie mężczyznę, który na wózku inwalidzkim jechał poboczem ulicy. Informację o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

250 złotych mandatu otrzymała kierująca fiatem, która na skrzyżowaniu wjechała wprost pod nadjeżdżającego citroena. Moment zderzenia, do którego doszło w Regułach k. Pruszkowa uchwyciła kamera jednego z kierowców. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na ulicę Poloneza wjechał ciężki sprzęt. W czwartek rano drogowcy walczyli z polną drogą, by uczynić ją choć nieco wygodniejszą dla kierowców. – Za dwa miesiące sytuacja wróci do poprzedniego staniu - ocenił jednak Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na Wisłostradzie w okolicach mostu Grota-Roweckiego od rana były utrudnienia. Arteria była zwężona o jeden pas ruchu w każdym kierunku. Nowa organizacja ruchu miała związek z wymianą kabla energetycznego.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Woronicza. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich przewrócił się na bok.

W sobotę na ulicy Modlińskiej doszło do kolizji. Jeden z kierowców uczestniczących w zdarzeniu uciekł, ale wszystko zarejestrowała kamera samochodowa. - Bardzo zależy mi na znalezieniu winnego - napisał na warszawa@tvn.pl Robert i przesłał nagranie.

Czy remontowany wiadukt na ul. Marsa jest wystarczająco zabezpieczony? Skrajny pas jezdni, po którym jeżdżą m.in. autobusy, odgrodzony jest tylko betonowymi barierkami - pisze na warszawa@tvn.pl pani Małgorzata.

Kierowca BMW podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z Ogrodową. Tramwaje przez kilkadziesiąt minut nie kursowały w kierunku Metra Młociny. Zdjęcia z miejsca kolizji na Kontakt 24 wysłał internauta Głodny.

Czwartkowy wieczór jest wyjątkowo pechowy. Chwilę po wypadku z udziałem tramwaju na Puławskiej, dwa samochody zderzyły się niemalże czołowo na ul. Płaskowickiej.

Na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej i ulicy Puławskiej tramwaj uderzył w dostawczego fiata. Zakleszczonego kierowcę musieli wyciągnąć strażacy.