Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Tramwaje stały na ul. Nowowiejskiej. - Tył jednego z aut, które zaparkowane jest w okolicy pl. Politechniki, wystaje na torowisko i blokuje przejazd - informował reporter tvnwarszawa.pl, Tomasz Zieliński. Składy przez godzinę nie kursowały od Chałubińskiego w kierunku pl. Konstytucji.

Na ulicy Fieldorfa ok. 7.30 we wtorek autobus potrącił mężczyznę, który na czerwonym świetle przebiegał przez pasy. - Z relacji świadków wynika, że chciał zdążyć na odjeżdżający z przystanku autobus. Wbiegł przed maskę - informuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Na trasie S,8 przed węzłem z ulicą Warszawską zderzyły się trzy auta. Na jezdni w kierunku Żoliborza wyłączony z ruchu pozostawał jeden pas. - Utworzyły się duże korki - informował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Normalny ruch został przywrócony po godz. 19.30.

Taksówkarze protestowali na placu Bankowym. W ruch poszły race, rolki papieru toaletowego, a ich samochody utrudniły przejazd przez plac. Protestujący wyszli też na przejście dla pieszych. Utworzyły się korki. Stanęła Marszałkowska. Protest zakończył się przed 17.

Autobus miejski zderzył się z samochodem osobowym na pl. Na Rozdrożu. Jedna osoba trafiła do szpitala. - Na miejscu została opatrzona także kobieta, która prowadziła auto - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.