Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Mieszkańcy przekonują, że można było uniknąć "festiwalu stłuczek" na ul. Siemieńskiego. Pierwsze zgłoszenie w tej sprawie straż miejska otrzymała w piątek wieczorem. - Chcieliśmy poinformować dzielnicę, ale tam już nikt nie pracował - bronią się strażnicy.

W nocy w stolicy znowu sypnęło śniegiem. Nad ranem na ulice wyjechały solarki. - Miasto się korkuje, ale jeździ się dobrze - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na skrzyżowaniu Grójeckiej i Wawelskiej mężczyzna wpadł pod tramwaj. Przed 20 minut ruch w kierunku Okęcia był utrudniony.

Dwa spalone i dwa mocno okopcone samochody to efekt pożaru, który wybuchł w nocy z czwartku na piątek na jednym z parkingów na Ursynowie. Film otrzymaliśmy od Konrada na skrzynkę warszawa@tvn.pl.

Zima nie daje za wygraną. W Warszawie spadło kilka centymetrów śniegu. W nocy na ulice ponownie ruszyły solarki. Na odśnieżanie czekają jednak mniejsze ulice, chodniki i przystanki.

Jadący w czwartek wieczorem ul. Książęcą mustang wpadł w poślizg i wylądował na latarni.

Na ul. Kajki i na ul. Warszawskiej pojawił się właśnie nowy znak, który jest wyposażony w czujnik radarowy. Kierowcy, którzy będą jechać za szybko zobaczą komunikat "Zwolnij".