Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Śródmieście

Trzaskowski: rozpoczynamy dezynfekcję przestrzeni publicznych

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
mp
Źródło:
PAP
Rafał Trzaskowski o wsparciu dla przedsiębiorców
Rafał Trzaskowski o wsparciu dla przedsiębiorców Facebook, Rafał Trzaskowski
wideo 2/2
Facebook, Rafał Trzaskowski Rafał Trzaskowski o wsparciu dla przedsiębiorców

Jeżeli nie będzie gwałtownego załamania pogody, od czwartku rozpoczniemy dodatkową dezynfekcję przestrzeni publicznych – poinformował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Wyjaśnił, że chodzi o niektóre przejścia podziemne czy stacje przesiadkowe. Zwłaszcza te, w których gromadzi się więcej osób.

- Będziemy to robili za pomocą wody ozonowanej - tak, żeby te miejsca były jak najbardziej bezpieczne – powiedział. - Ta woda jest bezpieczna. Walczy zarówno z zarazkami, bakteriami i wirusami – zapewnił prezydent.

Ponad dwa i pół tysiąca zakażeń

W środę po godzinie 21 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 134 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2 w Polsce oraz o śmierci siedmiu zakażonych osób. Łącznie tego dnia potwierdzono 234 zachorowania, a 10 osób zmarło. Od początku epidemii w naszym kraju wykryto 2554 zachorowań. 43 osoby nie żyją.

KORONAWIRUS - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE. RAPORT TVN24.PL >>>

Autor:mp

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości