Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Śmiertelny wypadek przed rondem. Kierowca rozbił się o filar wiaduktu

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na Targówku

W nocy z czwartku na piątek w okolicy ronda Żaba kierowca samochodu osobowego uderzył w betonowy filar wiaduktu. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Jak przekazał Jacek Zakrzewski ze stołecznej straży pożarnej, do tragicznego w skutkach wypadku doszło po północy. - Samochód osobowy uderzył w betonowy słup. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon jednej osoby. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej oraz policja - przekazał strażak.

Informację o wypadku przy ulicy Starzyńskiego, przed rondem Żaba policjanci otrzymali 25 minut po północy. - Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, kierujący toyotą uderzył w filar wiaduktu. Niestety kierowca zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego wypadku - poinformowała nas w piątek rano Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Śmiertelny wypadek na TargówkuTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o tragicznym wypadku w Elżbietowie pod Sochaczewem:

Śmiertelny wypadek w ElżbietowieArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl