Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

CBA zatrzymało pracownika skarbówki. "Tuż po przyjęciu przez niego kilkutysięcznej łapówki"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
CBACBA zatrzymało pracownika Urzędu Skarbowego

Pracownik warszawskiego Urzędu Skarbowego został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku z podejrzeniem przyjęcia łapówki. Zdaniem funkcjonariuszy, w zamian miał doprowadzić do wstrzymania czynności egzekucyjnych.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało we wtorek o akcji przeprowadzonej przez funkcjonariuszy warszawskiej delegatury, którzy "w wyniku zaplanowanych i skoordynowanych czynności służbowych zatrzymali pracownika warszawskiego Urzędu Skarbowego tuż po przyjęciu przez niego kilkutysięcznej łapówki".

Jak podano w komunikacie, pieniądze przekazane zostały w jednej z warszawskich kawiarni. Agenci CBA ustalili, że mężczyzna żądał "gratyfikacji" w zamian za załatwienie wstrzymania czynności egzekucyjnych. "Chodziło o należności skarbowe w wysokości kilkuset tysięcy złotych" - dodano.

Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Informowaliśmy też o zatrzymaniu byłego burmistrza Włoch oraz warszawskiego dewelopera:

Zatrzymanie burmistrza Włoch przez CBA

Artur W. usłyszał zarzut przyjęcia łapówkiTVN24
wideo 2/6

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: CBA