Nożownik ranił kobietę. Policja publikuje wizerunek i trasę ucieczki

TVN Warszawa | Mokotów

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP IIPolicja poszukuje nożownika, który zranił kobietę

Do ataku doszło nieco ponad miesiąc temu na Mokotowie. Policjanci opublikowali zdjęcia z monitoringu oraz trasę ucieczki podejrzanego. Jak podaje policja, poszukiwany mężczyzna ma około 30-40 lat.

Do zdarzenia doszło 15 marca około godziny 19 przy Czerskiej 21. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała ona m.in. obrażeń twarzoczaszki – przekazał Robert Koniuszy, oficer prasowy mokotowskiej policji.

Podejrzany o atak mężczyzna ma 30-40 lat i około 180 cm wzrostu. Był ubrany w ciemną kurtkę oraz spodnie. Po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie SOP, a następnie skręcił w ul. Sielecką.

Trasa ucieczki podejrzanegoKRP II/Google Maps

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego lub miejsca jego pobytu, albo były świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Policja poszukuje nożownika, który zranił kobietęKRP II

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o zatrzymaniu byłego żołnierza, który miał kłuć przechodniów przedmiotem przypominającym igłę:

Policja zatrzymała byłego żołnierzaKPP Wołomin

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP II