Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Bielany

Wypłaciły z banku dużą kwotę, zostały okradzione

TVN Warszawa | Bielany

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja szuka sprawców kradzieży

W czwartek po południu w okolicy jednej z placówek bankowych na Bielanach doszło do kradzieży pieniędzy. Policja szuka sprawców, którzy okradli dwie kobiety.

- Kilka minut przed godziną 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z pojazdu. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawców było dwóch. Do zdarzenia doszło przy ulicy Zabłocińskiej - przekazała nam Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i sprawców tej kradzieży - dodała.

Jak przekazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło niedaleko skrzyżowania Zabłocińskiej i Marymonckiej. Na miejscu cały czas jest policyjna załoga. Nasz reporter ustalił nieoficjalnie przebieg zdarzeń: dwie kobiety wypłaciły z banku dużą kwotę pieniędzy, gdy wsiadały do samochodu, doszło do rabunku. - Samochód był zaparkowany w rejonie placówki bankowej. Dwaj zamaskowani sprawcy odjechali autem, którego poszukuje policja - dowiedział się Zieliński.

Natomiast według nieoficjalnych ustaleń PAP, mężczyźni ukradli ponad 100 tysięcy złotych i kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Opisywaliśmy też o zatrzymanych za kradzieże na Pradze i Bemowie:

Zatrzymani za kradzieże na Pradze Południe i na BemowieKRP IV, KRP VII

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl