Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Bemowo

Pożar pustostanu na Chrzanowie. "Płomienie zajęły dach budynku"

TVN Warszawa | Bemowo

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar pustostanu na Bemowie
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPożar pustostanu na Bemowie

Trzy zastępy straży pożarnej biorą udział w akcji gaśniczej na Bemowie. Zapalił się drewniany dom. Strażacy podają, że budynek był opuszczony i nikt nie ucierpiał.

Do pożaru doszło około godziny 11.15 na posesji przy ulicy Moździerzy 22. - Chodzi o budynek o wymiarach około osiem na osiem metrów. Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia potwierdzono pożar w fazie rozwiniętej. Płomienie zajęły już dach budynku. Nie ma osób poszkodowanych - informuje Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Jak relacjonuje nasz reporter Mateusz Szmelter, jest też policja i pogotowie ratunkowe. - Płomienie zostały już opanowane. Strażacy dogaszają jeszcze pogorzelisko, znad którego wciąż unosi się dym - mówi Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości