Rybina. Zignorowała czerwone światło, przełamała zapory i wjechała na zwodzony most, który właśnie się podnosił. Nagranie

Autor:
mag//rzw
Źródło:
TVN24
Wjechała na otwierający się zwodzony most
Wjechała na otwierający się zwodzony mostpolicja w Nowym Dworze Gdańskim
wideo 2/7
policja w Nowym Dworze GdańskimWjechała na otwierający się zwodzony most

51-letnia kierująca wjechała na czerwonym świetle w zamknięte zapory głównego mostu w Rybinie w województwie pomorskim. Most właśnie się otwierał. - Mogła wpaść do wody. Na szczęście udało jej się przeskoczyć na drugą stronę mostu. Tłumaczyła, że oślepiło ją słońce - informuje rzeczniczka policji.

Policja w Nowym Dworze Gdańskim w województwie pomorskim publikuje nagranie z monitoringu, które pokazuje niebezpieczne zdarzenie z 10 marca na głównym, zwodzonym moście na rzece Szkarpawa w miejscowości Rybina.

Była godzina 14.20. Jak widzimy na wideo, rozpędzone auto wjeżdża na most, który właśnie się otwiera. Samochód zwalnia dopiero na końcu podnoszącego się mostu.

OGLĄDAJ TVN24 NA TVN24 GO

Zlekceważyła czerwone światło, przełamała zapory

Policja ustaliła, że za kierownicą siedziała 51- letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego. - Mogła wpaść do wody. Na szczęście udało jej się przeskoczyć na drugą stronę mostu i skończyło się tylko na uszkodzeniu samochodu - mówi sierżant sztabowy Karolina Figiel, rzeczniczka policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Policja podaje, że 51-latka, wjeżdżając na otwierający się most, zlekceważyła czerwone światło sygnalizacji, czyli zakaz wjazdu. Nie powstrzymały jej także zamknięte zapory, przełamała je autem.

Kobieta została ukarana mandatem. - Tłumaczyła, ze oślepiło ją słońce - przekazuje policjantka.

Autor:mag//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: policja w Nowym Dworze Gdańskim

Pozostałe wiadomości