Najnowsze

"Żebyście mieli spokój przynajmniej przez 20 lat". Życzenia z urodzinowej ramki na 20-lecie TVN24

Najnowsze

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Życzenia dla TVN24 od mieszkańców Białegostoku, którzy pojawili się przed Pałacem Branickich TVN24
wideo 2/26
TVN24Życzenia dla TVN24 od mieszkańców Białegostoku, którzy pojawili się przed Pałacem Branickich

W Białymstoku zaczęliśmy nasze urodzinowe spotkania z widzami i tam dziś je kontynuujemy. Odwiedzający w sobotę ogrody przy Pałacu Branickich mają okazję, by pojawić się w naszej urodzinowej ramce z okazji 20-lecia TVN24. #TVN24 #Nasze20lecie

Stacja TVN24 obchodziła 20-lecie istnienia w sierpniu, ale wielkie świętowanie wciąż trwa. W sobotę naszą ekipę wraz z kamerą można spotkać w ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku. Reporterka Marta Abramczyk zachęca do rozmowy z członkami ekipy, która stawiła się na spotkanie z widzami. - Jesteśmy tu z państwem i dla państwa. Mamy nadzieję, że pogoda państwa nie odstraszy - mówi reporterka. Takie spotkanie twarzą w twarz to również okazja dla mieszkańców Białegostoku i okolic, by zobaczyć z bliska kulisy pracy naszej ekipy w terenie.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

W pobliżu pałacu została ustawiona specjalna urodzinowa ramka z hasłami #TVN24 i #Nasze20lecie. Chętni mogą podejść, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wystąpić przed kamerą, pozdrowić swoich bliskich. Wiele osób już skorzystało z tej możliwości.

Dziękujemy za wszystkie urodzinowe życzenia i wsparcieTVN24

- Oglądamy TVN24, zawsze dowiadujemy się stamtąd najważniejszych rzeczy - mówiła jedna z kobiet występujących przed kamerą z córeczką. - Życzę, żebyście mieli spokój przynajmniej na kolejne 20 lat - brzmiały kolejne głosy.

Za wszystkie ciepłe słowa, życzenia i wsparcie serdecznie i dziękujemy.

NASZE 20-LECIE. ZOBACZ JAK ZMIENIAŁA SIĘ STACJA TVN24>>>

Specjalny serwis z okazji 20-lecia TVN24

Z okazji 20-lecia stacji w tvn24.pl powstał specjalny serwis. Tam znalazły się między innymi wspomnienia dziennikarzy, materiały archiwalne i zza kulis oraz nowy cykl "Ty pytasz, TVN24 odpowiada". Gościem pierwszego wydania był dziennikarz "Faktów" TVN i "Faktów po Faktach" TVN24 Piotr Kraśko.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości