Zaostrzone zasady wjazdu z Polski do Niemiec. Obowiązkowe testy, ale nie dla wszystkich03:23Od niedzieli.
Kontrola świateł pojazdów, zatrzymano dowody rejestracyjne. Wspólna akcja policji i ITS-u02:44Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.
150 reaktorów atomowych w 15 lat. Chińskie plany energetyczne00:52Analiza Polskiego Instytutu Ekonomicznego.
Premier o tym, kiedy zacznie działać tarcza antyinflacyjna01:20Podcast premiera Mateusza Morawieckiego.
"Największy bezpośrednio atak na operatora w Polsce". Sieć T-Mobile wyjaśnia przyczyny awarii03:23Komunikat operatora.
Świąteczny urlop uderzy po kieszeniach. Ceny nawet 30 procent wyższe niż przed epidemią01:31Analiza HRE Investments.
"GW": "Operator narodowy" ma przejąć kontrolę nad internetem. Jest odpowiedź rządu01:45"Opublikowane informacje są nieprawdziwe" - przekazała kancelaria premiera.
"Nie wiemy, za co mamy to płacić. Ja nie płacę". Minister o karach za kopalnię Turów01:08Anna Moskwa na antenie RMF FM.
Zmiany w fotowoltaice niemal przesądzone. Będzie nowy system rozliczeń01:42Ustawa czeka na podpis prezydenta.
Zerowy VAT na żywność. "Złożyliśmy wniosek do Komisji Europejskiej"01:18Poinformował wiceminister finansów Piotr Patkowski.
Transformacja górnictwa. "Polska jak najszybciej złoży wniosek notyfikacyjny"01:07Poinformował resort aktywów państwowych.
"Polska uniezależnia się od dostaw gazu z Rosji". Rozmowy o bezpieczeństwie energetycznym01:20Spotkanie z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, wicepremiera Jacka Sasina, szefa BPM Jakuba Kumocha i pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotra Naimskiego.
Projekt obniżający akcyzę na paliwa i energię elektryczną trafił do dalszych prac01:44Zdaniem rządzących rozwiązania te mają zahamować inflację, opozycja uważa, że są to działania pozorne.
Wyższa akcyza na alkohol i wyroby tytoniowe. Sejm nie zgodził się z Senatem00:52Ustawa trafi do podpisu prezydenta.
Rewolucja dla kierowców z poprawkami. Jest decyzja Sejmu01:58Regulacja podwyższa maksymalną wysokość grzywny z 5 do 30 tysięcy złotych.