TVN24 | WOŚP 2022

Kuba Wojewódzki wystawił na aukcję sofy znane z talk-show. "Odbiór osobisty w programie"

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
tmw//mro
Źródło:
tvn24.pl
"Lewciu", "kotek". Małżeński test Lewandowskich u Kuby Wojewódzkego
"Lewciu", "kotek". Małżeński test Lewandowskich u Kuby WojewódzkegoTVN
wideo 2/21
TVN"Lewciu", "kotek". Małżeński test Lewandowskich u Kuby Wojewódzkego (wideo z listopada 2017 roku)

Kuba Wojewódzki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał dwie sofy, na których gościł gwiazdy polskiej kultury i rozrywki. Aukcja sof Chesterfield potrwa do 14 lutego. 30. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę.

TVN GRUPA DISCOVERY JEST PARTNEREM I GOSPODARZEM 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W tym roku WOŚP gra pod hasłem "Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci". Jak co roku, gwiazdy polskiego życia publicznego przekazały różne przedmioty, które trafiły na aukcje "Rzeczy od serca". Dziennikarz i prezenter telewizyjny Kuba Wojewódzki na aukcję oddał dwie sofy Chesterfield, które jego fani mogą kojarzyć z programu Wojewódzkiego w TVN.

Sofy były elementem pierwszej scenografii programu Kuby Wojewódzkiego, po jego przejściu do TVN. Meble były wykorzystywane w odcinkach emitowanych premierowo między wrześniem 2006 a czerwcem 2013. Są w stanie bardzo dobrym, mniejsza jest dwuosobowa, druga - trzyosobowa. Produkcja programu poinformowała, że "istnieje możliwość odebrania sof w trakcie nagrania programu".

Jerzy Owsiak u Kuby WojewódzkiegoWojciech Kurczewski/TVN

W ciągu 14 sezonów na sofach u Wojewódzkiego gościli między innymi: Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Dawid Podsiadło, Kortez, Jurek Owsiak, Robert Lewandowski, Andrzej Lepper, Adam Michnik, Daniel Olbrychski, Ania Przybylska, Robert Brylewski, Bogusław Linda, Jerzy Skolimowski czy Tomasz Stańko.

Cena za sofy wciąż rośnie >> Aukcja dwie sofy z programu "Kuba Wojewódzki"

30. Finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz pierwszy zagrała w styczniu 1993 roku. W ciągu 29 lat Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrała ponad 1,5 miliarda złotych, które przeznaczyła na zakup ponad 67 tysięcy urządzeń. W czasie ubiegłorocznego Finału zebrano blisko 211 milionów złotych, co jest najwyższą kwotą w historii organizacji.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się - według badań przygotowanych przez Grupę IQS, a opublikowanych w styczniu 2021 roku - największym zaufaniem społecznym w Polsce. 84 proc. badanych wskazało, że ufa Fundacji WOŚP - w tym z czego 52 proc. badanych określiło, że zdecydowanie ma zaufanie do Orkiestry, a 32 proc. - raczej ma zaufanie.

Gdzie będzie można obejrzeć 30. Finał WOŚP?

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2022 W TVN24

Autor:tmw//mro

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/TVN

Pozostałe wiadomości