Przygotuj się na:

BEMOWO: TRAMWAJE ZMIENIAJĄ TRASY

Od soboty 26 czerwca zmieni się organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania Górczewskiej z Powstańców Śląskich. Tramwaje zmienią trasy w związku z kolejnym etapem budowy drugiej linii metra

Utrudnienia na S8. "Z powodu trudnych warunków atmosferycznych"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ran/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plSpowolniony ruch na S8

Warszawski Transport Publiczny ostrzegał o utrudnieniach w ciągu alei Armii Krajowej i Trasy Toruńskiej. Dotyczyły między innymi linii autobusowych.

"Z powodu warunków drogowych w ciągu al. Armii Krajowej – Toruńska występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 112, 132, 134, 145,156, 186, 240,326, 414, 518, 705 , 735 i E-9. Możliwe opóźnienia kursów" - podało WTP. Tomasz Kunert z Zarządu Transportu Miejskiego doprecyzował w rozmowie z tvnwarszawa.pl, że "ruch na S8 został spowolniony z powodu trudnych warunków atmosferycznych".

Z kolei reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter podał, że dodatkowo zablokowany został jeden pas ślimaka wjazdowego z S8 w aleję Prymasa Tysiąclecia. Tam zepsuł się jeden samochód.

Zablokowany jeden pasMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Jak podaje tvnmeteo.pl, w Warszawie w środę będzie zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 998 hPa.

Informowaliśmy też o korkach po likwidacji zawrotki na POW:

Duży korek po likwidacji zawrotki POWTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:ran/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl