Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Tragiczny wypadek na moście Gdańskim

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
aw/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragedia na moście Gdańskim, zginął kierowca
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plTragedia na moście Gdańskim, zginął kierowca

Na moście Gdańskim doszło do zderzenia dwóch aut. Jeden z kierowców nie żyje. Most był zablokowany, występowały też utrudnienia w komunikacji miejskiej.

Na moście Gdańskim w czwartek po 16:30 doszło do zderzenia fiata z renault. - Na miejscu pracują trzy nasze zastępy. Jeden z kierowców był nieprzytomny, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, by wyciągnąć go z pojazdu - przekazał Marek Możdżonek ze stołecznej straży pożarnej.

W wypadku na moście zginął kierowcaArtur Wegrzynowicz/tvnwarszawa.pl

- Kierowca fiata był nieprzytomny, mimo reanimacji nie udało się go uratować - powiedział Rafał Markiewicz z policji. - Drugiemu z kierowców pomoc udzielana jest w karetce. Jest trzeźwy. Most obecnie jest zablokowany - dodał policjant komendy stołecznej.

Tragiczny wypadek na moście GdańskimArtur Wegrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Przyczyny wypadku bada policja.

OGLĄDAJ TVN24 NA TVN24 GO >>>

W pobliżu kolizja z udziałem trzech aut

- W tym samym czasie w pobliżu doszło też do zderzenia trzech pojazdów. Nie było osób poszkodowanych, zostało zakwalifikowane, jako kolizja - dodał Artur Węgrzynowisz, reporter tvnwarszawa.pl.

ZOBACZ TAKŻE: W niedzielę w Warszawie sypał śnieg.

"W związku ze zdarzeniem drogowym na moście Gdańskim występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 409 i 500. Możliwe opóźnienia kursów . Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe ulicami : rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Zakroczymska – Szymanowska – Słomińskiego" - przekazał w komunikacie Zarząd Transportu Miejskiego.

Autor:aw/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Wegrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości