Śmiertelny wypadek na Okuniewskiej. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Czołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowym
Czołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowym
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plCzołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowym

Śmiertelny wypadek na ulicy Okuniewskiej w Warszawie. Jak informowała straż pożarna, kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Nie żyje jedna osoba. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do zderzenia doszło przed godziną 17 na ulicy Okuniewskiej na styku dwóch warszawskich dzielnic: Wesołej i Rembertowa. To część drogi wojewódzkiej numer 637. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z ciężarowym. - Do wypadku doszło w miejscu, gdzie po obu stronach drogi jest las. Samochody - zarówno ciężarówka, jak i osobowy - są mocno rozbite. Na miejscu działają strażacy - mówił początkowo reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Jego auto uszkodziło zbiornik z paliwem w ciężarówce, wpadło do rowu, jest bardzo mocno rozbite. Kierowca jest nadal zakleszczony w samochodzie, trwa jego uwalnianie przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Jechał sam - informował Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej około 17.30. Pół godziny później przekazał tragiczne wiadomości: - Lekarz stwierdził zgon kierowcy auta osobowego. Natomiast kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Nasz reporter widział nagranie z kamerki samochodowej, która zarejestrowała wypadek. - Ciężarówka jechała w kierunku Rembertowa, a osobowy jechał w stronę Wesołej. Nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło do zderzenia, samochód wypadł z drogi do rowu między drzewami. Strażacy go stabilizują, bo znalazł się w takiej pozycji, że w każdej chwili może się przechylić na bok lub na dach - opisywał Węgrzynowicz.

Były bardzo duże utrudnienia w ruchu - droga pomiędzy Rembertowem a Wesołą była zablokowana przez kilka godzin.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości