TVN Warszawa | Ulice

Rozbite auta i uszkodzona latarnia na Mokotowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w alei Niepodległości
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie w alei Niepodległości

Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielę po południu na Mokotowie. Jedno z aut uderzyło również w betonowy słup. Policja podaje, że jedna osoba została poszkodowana.

Do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu alei Niepodległości z ulicą Malczewskiego. - Uczestniczyły w nim toyota i volkswagen, który uderzył dodatkowo w betonową latarnię. Są na niej widoczne uszkodzenia - relacjonouje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Jak ustalił, kierująca volkswagenem trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Na miejscu pracują policja i straż pożarna. Jak przekazała nam Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło o godzinie 14. - Kierujący są trzeźwi - dodała. Potwierdziła również, że ratownicy medyczni sprawdzili stan uczestników zdarzenia. Okazało się, że kobieta z volkswagena wymaga hospitalizacji.

Kierowców czekają utrudnienia w ruchu. - Jadący aleją Niepodległości od strony Ursynowa nie mogą skręcić w Malczewskiego w kierunku Puławskiej. Są też problemy z wjazdem w aleję Niepodległości z Malczewskiego - ostrzega nasz reporter. 

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości