Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Targówek. Zderzenie tira i samochodu osobowego. Jedna osoba nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/kab
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny wypadek na Targówku

Do wypadku doszło w środę rano na Targówku. Na ulicy Rozwadowskiego zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Jedna osoba nie żyje.

Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 4.30. Jak informuje Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, na wiadukcie doszło do zderzenia osobowej toyoty oraz ciężarowego volvo.

- W wyniku zderzenia pasażer toyoty zginął na miejscu - przekazała policjantka.

Z kolei Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie dodaje, że autem osobowym podróżowały dwie osoby. - Jedna wyszła z samochodu o własnych siłach, była lekko rana. Druga, zakleszczona, nie dawała oznak życiowych - mówi strażak.

Na miejscu wciąż pracują służby. Jezdnia jest zablokowana w obu kierunkach.

Nowelizacja prawa o ruchu drogowym

Autor:kz/kab

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl